Dane adresowe inwestycji
93-586 Łódź,
ul. Rózyckiego 28
(+48) 42 683 07 59
(+48) 42 683 07 59
FAX: 42 682 57 10
Tel: 792 004 541
biuro@Rozyckiego28.pl

Lokalizacja

Różyckiego 28 w Łodzi - podstawowe informacje

Lokalizacja

Atrakcyjna lokalizacja

Lokalizacja inwestycji jest naszym głównym lecz nie jedynym atutem. Doskonałe położenie inwestycji w okolicach ścisłego centrum tuż przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta czyli Al. Politechniki powoduje iż Państwa przyszłe mieszkanie będzie doskonale skomunikowane z dowolnym punktem Łodzi oraz lotniskiem do którego z łatwością prawie „spod domu" dostaniemy się linią autobusową nr 69A i 55 w czasie 27 minut. Naprzeciwko znajduje się piękny park im. T. Rejtana ze starym drzewostanem nadającym się świetnie jako miejsce spędzania wolnego czasu z dziećmi. W najbliższej okolicy znajdziemy bez trudu liczne sklepy, szkoły, przedszkola i żłobki. Również ośrodek dydaktyczno sportowy Politechniki Łódzkiej z zapleczem mieszkalnym do którego dotrzemy po kwadransie spaceru lub dwoma przystankami tramwajem. Tam również znajdziemy galerie Handlowe i kina Silver Screen w pobliskim CH „Sukcesja". Formalności meldunkowe związane z zakupem naszego nowego mieszkania załatwimy w pobliskim UMŁ na Al. Politechniki do którego dotrzemy spacerem w ciągu 5 minut.

Sam budynek posadowiony będzie kameralnie w pobliżu istniejącego osiedla mieszkaniowego a jego usytuowanie oraz specyfika otaczającego go terenu wyklucza powstanie w przyszłości jakichkolwiek budynków które zeszpecą nam widok z okna. Budynek w praktyce otoczony będzie starym drzewostanem lip i topoli królewskich. Wygodny i bezpieczny dojazd do budynku nieprzelotową ulicą Różyckiego od strony ul. Wólczańskiej gwarantuje iż ruch na naszej ulicy pod domem pozostanie wyłącznie lokalny. Od strony ul. Różyckiego 28 wygodnym wjazdem dostaniemy się bezpośrednio do wielostanowiskowego garażu na poziomie zero budynku z miejscem postojowym dla każdego z 24 mieszkań. Z poziomu garażowego nr 1 windą wjedziemy z zakupami prawie pod drzwi naszego mieszkania.

Od strony południowej znajdziemy ogrodzony i bezpieczny wewnętrzny dziedziniec z wydzielonym niewielkim placem zabaw dla dzieci.

Z klatki schodowej wyjdziemy bezpośrednio na ulicę Różyckiego gdzie po przejściu zaledwie 25 metrów znajdziemy się na Al. Politechniki. Z Al. Politechniki będziemy mogli szybko i bezpiecznie dostać się w dowolny punkt miasta mnogością linii autobusowych i tramwajowych. Dodatkowo naprzeciwko stacja wypożyczalni rowerów miejskich. W odległości dwóch przystanków tramwajowych znajduje się rozlegle centrum dydaktyczne Politechniki Łódzkiej i Rektoratem. Dla spragnionych spacerów urokliwą ulica Piotrkowską wystarczy tylko 10 minut piechotą by znaleźć się na „Pietrynie" w okolicach Górniaka. Dla amatorów świeżych i tanich warzyw oraz innych towarów spożywczych w pobliżu znajduje się Targowisko Miejskie „Górniak" do którego dotrzemy piechotą w ciągu 5 minut.

Doskonała lokalizacja zapewnia też dotarcie w dowolne miejsce oraz powrót do domu z pominięciem uciążliwych korków. Natomiast bezpieczny i szybki wyjazd w trasę poza miasto zapewnia bliskość głównych arterii wyjazdowych i obwodnic kierujących nas wprost ku obwodnicom autostrad.

Nasze nowe mieszkanie usytuowane jest w bezpośredniej bliskości ścisłego centrum miasta, jednakże wśród zieleni, a jednocześnie dobrze skomunikowane z drogami dojazdowymi do autostrad gwarantując nam niebywały komfort i wyjątkowość lokalizacji.

Budujemy dla Was. Kameralnie, przytulnie, bezpiecznie